пʼятниця, 16 серпня 2013 р.

Наш день: 9 місяців

Привіт усім!!!!
Сьогодні в нас буде виїзний фото-день, і безліч фоток! 

Отже, вирішила я сьогодні описати наш день. Цього літа, Як і кожного, в нас наступив гастрольнийй період (я його так називаю, бо ми гастролюємо до бабусь, дідусів, батьків, деколи друзів, ну і, звичайно, на Біле озеро). Спочатку липня ми їздили до моєї бабці Настазі (це на Тернопільщині, і ми так звемо нашу бабцю, а повне її ім'я - Анастасія :), мені завжди подобалось як там скорочують імена, наприклад був у нас такий дідо Лєсько - Олександр, або баба Каролька - Кароліна, баба Влодзя - Володимира, моя покійна пра-бабця Ґеня - Євгенія, класно!!! Правда?) Там ми побули днів 10, погода була така собі, якось прохолодно і вітряно, але нам це не завадило класно провести час! 

Потім ми приїхали назад в Рівне, мали вирішити справи з Мішиними документами на візу (наш тато їде в Польщу на докторську програму). Трохи побули в Рівному, трохи повирішували справи, і тут вже збиралися їхати до Мішиних батьків, як наша вся компанія (мій брат Ігор з дружиною Оксаною, та доньою Вікусею, а також мій двоюрідний брат Олег, з дружиною Джулією (Юлею - це ми її так називаємо) та синочком Сашком) зібралися їхати на озеро! На жаль, зібралася ще не вся команда, минулого року з нами їздила моя двоюрідна сестра Ірина з моєю хрещеничкою Соломійкою, та Мішина сестра Валя. Так от, про збори на озеро! Як завжди, за 1 день все вирішується, бо заздалегідь спланувати не завжди виходить, от і цього року ми вже і не надіялися кудись поїхати, але як була компанія, то і ми вирішили. На озеро ми поїхали в неділю вранці, покупалися гарненько, переночували, ще побалділи до вечора, і мій брат завіз нас до Мішиних батьків!!! 

Не можу не показати вам декілька фоток з озера!!!


Сьогодні вже субота, і завтра ми вже їдемо назад в Рівне!!!

І ось нарешті, я підійшла до самого дня!!! (Але написати про одинь день без передісторії було як вирвати одне слово з контексту :))) )

Віталінка сьогодні встала в 8 год, тато, як завжди, встав з нею, а мама ще залишилась досипати, або принаймні повалятися ще трішки в ліжечку (треба використовувати можливість поки ще можна). В нас випрацювався вже ранковий та вечірній режим: Віталіна встає, сидить на горщику, трішки грається, далі сніданок (зазвичай картопелька), і через годинки 2 прокидається (або її будять) мама. Поки мама спала, дєтка гралася з татом, гуляла з бабою та дідом! Я встала в 10 годин. Виходжу, а нікого нема... Всі десь поділися. Я вмилася, зібралася вже снідати як прийшли Віталінка з татом - вони склали компанію бабі, і пішли з нею на город, але заскучали за мамою і прийшли!!!!! 


Віталіна рада бачити маму!!!


Оскільки вже прийшли мої любі, то ми з татком вирішили почистити зубки, ну але куди ж без Віталіни. Вона все своє свідоме життя ( класно звучить!!! Правда? :))) ) цікавилася зубною щіткою, їй завжди весело, коли ми чистимо зуби; ми вже їй купили дитячу зубну щіточку (таку спеціальну, для таких маленьких, виявляється і такі є), але цього їй не завжди достатньо, хоча вона її теж любить обгризати, а заодне і ясна чухає (нам зараз це особливо актуально, в нас за 2 тижні 4 зубчики прорізались). Так і сьогодні, я мусіла поділитися з Віталіною своєю щіткоюВ нас нове досягнення - Віталіна встає і тримає рівновагу сама!!! 


А потім м'яко приземляється на попу :) Почистили зубки, мама поснідала, і ми пішли передягатися! Віталіна спочатку повеселилась в батьків на ліжку 
А потім мама взялася її передягати та намащувати сонцезахисним кремом (цей тиждень дуже літній, класний і гарячий). 


В процесі намазування


Готово, Віталіна нарешті відвоювала в мене тюбик з кремом!!! 


Одягаємося!!! Далі ми пішли на двір! Баба з дідом зварили кукурудзу! Мама дуже-дуже любить її! А Віталінка теж не відстає, при чому, якимось чином вона знає, що мама з татом їдять якусь вкусняшку (чи то морозиво, чи кукурудзу, чи яблучко, чи абрикоску, і т.д.), і завжди попрошайнічає :)
Їй кукурудза теж дуже подобається!!! ( так з качана, вона не може з'їсти, а я їй даю декілька зернинок без шкірочки, тоді воно м'яке, і вона його розжовує і смакує).

Мама вирішила попити чаю! Ми пішли в кухню, там стіни оббиті дерев'яною вагонкою, Віталінці дуже цікаво досліджувати сучки на дереві :) вона хоче їх дістати пальчиками!!!Мама попила чай, і ми вирішили трохи сховатися в хату, бо на дворі жарко! Це Віталіна гризе яблучко (вона тепер хоче їсти ціле яблучко, так як всі). Смачне! Нарешті, Віталіну зморило, і в 12.15 вона заснула (з 3-тьої спроби її приспати)!!!Дєтка спала до 3-ої години. Поки Віталіна спала мама з татом били байдики : лежали, та читали книжки!!! Міша читав легенди Острога, а я читала Макаренка "Педагогічна поема" (мені треба її обов'язково прочитати на іспит з педагогіки, і я собі вирішила, що треба так, коли я кладу її спати, помалу читати те що мені треба, почала з цієї книжки, в принципі, цікаво!!!).
Так от, Віталінка встала, посиділа на горщику! Далі її думки з цього приводу :)

- Сиджу...


- Щось кажу... 


- Не хочу більше сидіти...


- Заберіть мене!!! 


Поки ми досиджували на горщику, наш тато пішов варити Віталіні суп. Ми досиділи на горщику, одягнулися і прийшли до тата. Мамі захотілося помідора, і знов, куди ж без Віталінки? Я вже давала їй якось облизнути помідорку, їй, звичайно, сподобалося, і вона забажала ще... Як вчіпилася руками, щоб так швидко не забрали від неї :)


Ех! Смакота...
Поки ми чекаємо, коли довариться супчик, прийшов дід...Але довго Віталіна не всиділа в нього на руках! Ми пішли на вулицю! Ми цього року купили їй ось такий басейн! В ньому є 2 басейни (один малий, і один великий) і гірка! Коли ми були в моєї бабці, ми наливали воду у великий басейн, бо там ще була моя Вікуся, а тут ми наливали воду лише в маленький, а великий ми залишили, щоб Віталіна мала де повзати, ходити і гратися! Вийшло класно, цілий ігровий майданчик!  Ось так...

А це вже діло дійшло до води... 

Ну нарешті зварився наш суп! Можна їсти! Віталіна зараз повністю протестує проти їжі в стільчику, чи навіть в мами чи в когось на руках, треба бути в русі, бути чимось зайнятою, щось досліджувати, а мамі треба повзати за дєткою і давати гам :)
Ось так ми наїлися, та й пішли переодягатися в купальник!!! 

Наш голячок :)Пора купатися!!!!І з'їжджати з гірки!!!


Знов у воду! Там щось таке цікаве... 


О, відпочину трішки під пальмою :) 

Ну все накупалися, пора виходити!!! 


Передягнулися, трохи потусувалися з дядьком...


Знов поїли... І пішли в хату з надією покласти дєтку знов спати! 
Розмріялись...!!!
Вона знов почала веселитись, повзати і гратися на ліжку!!!
Це так підповзала до манєжа (ми їй купили такий ліжко-манєжик, щоб возити кругом за собою, воно мабуть за хвилину розкладається, і складається в зручну сумку)Хотіла в нього залізтиПотім тато ліг, і Віталіна взялася за роботу: поскубти за волосся і за вуха, ось справжнє задоволення :)

Потім взялася читати книжечку!

Ну що ж, вкласти її не вдалося, тому пішли гуляти!!! Взагалі в селі класно, бо дєтка майже цілий день на вулиці (як в моєї бабці, так і тут, встав, і вже гуляєш...), в місті в нас так не виходить! 

Поки ми пробували вкладатись, тато з дідом вирішили здути басейн, завтра вже їдемо, треба помалу складатися! Ми вийшли, і вирішили ще залишити басейн на траві, щоб дєтка ще мала де поповзати, і гралися в здутому басейні!

Далі серія фоток під назвою "обжори" :) Мені подобаються ці фотки, такі смішні: мама їсть кукурудзу, Віталіна яблучко!!!Віталіна ділиться з мамою своїм яблучком!!! 

- На тату ще й ти спробуй, яке добре!!!


Віталіна відкусила цілий кусок, я прошу, щоб вона віддала, але вона не дуже хоче :) (деколи, коли розуміє, що не справиться, то віддає, а деколи не хоче)Продовжуємо наминати :)
Яблучко вже десь поділось, і дєтка побачила, що в мами ще є що їсти!!!


- Давай, мама, ділись!
- ай, сама візьму...
Мама вирішила, не упускати своє... :)


Все! З'їли!!!


Настав вечір! Година 7-ма, приблизно! Ми йдемо гуляти. Ми, коли в Міши, то завжди або їздили на велосипедах, або (оскільки з'явився третій член сім'ї, і він ще не їздить) гуляємо ввечері. Маршрут простий: йдемо до школи (зовсім близько), на стадіон, і назад! Бабуся нас проводить!!!


Це дорога до школи!!!


По дорозі бачимо коника! 


В них на території школи гарно, школа досить велика, а це ще й такі цікаві штуки поробили для діток: качельки, журавля з криницею, млин з гіркою! Тут ми ввечері гуляли з Віталінкою! Цівий ланцюжок! Віталіні сподобалося смикати! 


Їдемо з гірки...

А далі йдемо на стадіон, і при вигляді турніків, Віталіна неймовірно радіє! Вони їй дуже подобаються! 


Як підходимо, то тягне рученята, до турніка. 


А ще вона зачіпляється і може сама провисіти декілька секунд (мабуть довше, ніж я можу). Їй це приносить колосальне задоволення!


Потім тато помагає підтягуватись... :)
Спортсменка!!! (Вся в тата)


Драбина теж класна...


 О! Можна лізти наверх!!!


Прогулялися ми, і прийшли додому! Трохи ще посиділи на вулиці, біля хати, поїли морозиво!Віталіна, звичайно, випросила трішки, а це вже облизується, як кіт :) 


В годин 9-9.30 ми покупали дєтку, помили ніжки на ніч, Віталінка поїла кашку, та й ми пішли в хату! Зазвичай, вона лягає спатки після вечірніх водних процедур та кашки, але сьогодні, щось не захотілося! То ми ще посиділи подивилися телевізор, Віталінка ще поповзала трішки, і десь в 11-ій годині заснула на ніч! Та й ми незабаром теж! 

Ось такий в нас вийшов виїзний день!!!
Дякую, що завітали до нас!
До зустрічі!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...