пʼятниця, 19 серпня 2016 р.

Фото-звіт: Олесі 9 місяців / Photo-report: Olesia is 9 months old

Привіт!

Сьогодні в нас буде фото-звіт за 9-й місяць Олесі! Цей місяць був у нас трішки виїзним, тому покажемо де ми були, і що ми робили!

Отже, почали!

Спочатку ми їздили до моєї бабусі в село! Там ми були тиждень! Якось фоток нема, бо били холодні дні. Але щось цікавеньке все ж було! В нас з'явилося маленьке кошенятко, і Олеся нарешті познайомилася з кошеням з близька, можна його було почіпати!


Після села, ми відразу поїхали в Карпати! І це я вам скажу подорож літа! Хоч коротка, але вражень дуже багато! 

Їдемо! По дорозі зупинились біля поля з соняшниками! 


В перший день в Карпатах ми провели на ознайомлення з місцевістю та басейну на території нашого готелю, фото далі будуть! 
На другий день ми зібралися виходити на гору поблизу гори Тростян у Славську.
Туристи почали свій підйом :))) Для нашої сім'ї такий досвід був першим і дуже цікавим! Ми витримали випробування на витривалість, адже в мами було +8 злишком кілограмів (Олеся в рюкзаку), а в тата +16 (Віталіна на шиї)! 
Але по порядку! 
Йдемо!Ми з Олесею, і вже гарний вигляд позаду, а це був лише початок :) Це ми вибрались на рівнинку, був коротенький привал із фото! 


Ми пішли далі! Спочатку ми йшли по дорозі, а потім дорога звернула вниз, і ми пішли по бездоріжжю, при чому крутому. Це було дуже виснажливо, і в якийсь момент ми майже були готові здатись. Розстелили пікнічне покривало, сіли, попили квасу, і зрозуміли, що це не те, що ми хотіли: сидимо, повпиралися ногами, бо крутенький схил, та й дітей не відпустиш особливо, не цікаво... 


Це Олеся на привалі :) Їй в принципі і тут було весело :) 

Але ми склалися, і пішли далі! Ура!

Ще трішечки пройшовши, ми досягли своєї мети - дійшли на самісінький верх! Молодці, зусилля були варті того, що ми побачили! 
В нас був пікнік на горі! Не кожен день  на такий пікнік ходиш :) 

Панорамне фото з нашого пікніку! На цьому фото вміщаються 3 сторони гори :))


Олеся поповзала на горі! Там було їй добре, багато місця! 
А це наша сімейка! 


Віталінка стрибала :)


Ось так ми попікнікували, насолодилися пейзажами, та й попрямували вниз! Коли ми підходили ближче до низу почав іти дощик, спочітку маленький, а далі все дужчий, і коли ми вже спустились з гори, впаріщив таки сильний дощ, ми швиденько добігли додому, передягнулися і пішли купатися в басейн :)))

Там на вулиці зараз злива, а ми сидимо собі біля басейну :)))


 А це всі фото з басейну з усіх купань!  

На третій день ми встигли покупатись у басейні, і мали ще подорозі заїхати десь в цікаві місця, але розпочався сильний дощ, і ми поїхали!

Олеся спунькає в машині!Коли ми виїхали з гір, то погода стала кращою, і ми заїхали у Підгорецький замок, мій улюблений замок з тих, де я була! Дуже він мені гарний! 
 Сестрички на фоні замку! 
Після поїздки в Карпати ми побули трішки в Рівному, і тут ми традиційно ходили в басейн! Наша тренер була у відпустці, але наша група продовжувала ходити плавати, і ми теж :)

А потім ще поїхали до Мішиних батьків у село! Погода була чудова! Ми розгорнули цілий дитячий майданчик на подвір'ї (все приїхало з нами в багажнику :)))) І дівчатка змогли повеселитись у басейні! В маленький басейн налита водичка, а у зовнішньому Олеся гралася і повзала!   

 Час купання!
 


Весело з'їжджати з гірки!Дівчаточка відпочивають після купання :)

Ходили ми гуляти до школи: там висіли на турніках і гойдалися на гойдалках, чому Олеся була дуже рада!

Ось так ми з'їздили до бабусь! І приїхали в Рівне! Далі декілька типових фото для цього місяця! 
Олеся зустрічає маму після сну! 

 

Олеся на горщику! Мультики і рахівничка підходять для забавляння доні :))) Бо ж не завжди хочеться сидіти, а так можна відволікти увагу!
Відкриття місяця: там щось крутиться, і так хочеться його спіймати :) 
Гуляємо в парку :)І от в нас така чудова вже зачіска! А якщо помитися, і зняти хвостик, то волосся все одно ще якийсь час тримається разом :)))
На такій позитивній ноті, ми кажемо вам па-па! Далі буде!
Дякуємо, що завітали і до зустрічі!!!!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...