вівторок, 9 квітня 2013 р.

Наш день (5 місяців)

Привіт усім!
Сьогодні розкажу Вам про наш з Віталінкою день! Цей пост бере участь у флешмобі, який організувала Маруся Денищенко  на сайті Світ Мам. Інших учасників можна побачити ось тут: Флешмоб "Мой день в фотографиях"

Отже, розпочнемо!
Сьогодні в нас день почався зовсім не так як завжди! Справа в тому, що, коли ми з донькою самі, в нас більш-менш налаштований режим дня, але на вихідних, коли є бабуся і дідусь, тато, який дає мамі можливість трохи поспати, забравши доцю, та плимінничка Вікуся, то режим дня збивається майже повністю!!!! От і сьогодні вранці так було!

Можна сказати, що ми прокинулися о 6.00 ранку (що є зовсім не типовим для нас, зазвичай це 9.00-9.30), бо треба було поміняти дєточці памперс. Памперс поміняли і наш татко, забрав доню в іншу кімнату, давши можливість мамі ще трохи поспати! Татові теж повезло, і через пів години наша Віталінка заснула і спала до 8 годин! Далі встала, трохи погралася з дідом і бабою, поки ті збирались на роботу, і у 9.00 прийшли до мами! Їсти вже пора!!! Поїли, і всі пішли далі гратися і збирати татка в дорогу (він в нас в Острозі на роботі, а ми поки в Рівному в бабусі з дідом)!!! Наш тато зібрався, і поїхав! А ми послухали декілька пісень Квітки Цісик і заснули під них! Це сталося десь о 9.45! Мама трішки ще повалялася в ліжечку, потім пішла вмилася, поснідала, і тут треба доколисати доцю! Ось це Віталінка досипає в мами на руках


а це вже перебралася в колясочку (вона в нас вдень в колясочці спить!)


Тим часом мама попила чайочок з кексиком


зварила доці рисовий супчик, і пішла прасувати одьожки Віталіни! 
Готово!


О 13.00 Віталіна прокинулася після 3-годинного сну (мабуть вирішила доспати те, що не доспала вночі :) ) Ну пора і пообідати! Йдемо обідати супчик!!! 
Це в очікуванні 


А це ми вже їмо!!!!Але в нас не вийшло багато з'їсти супу, то йдемо доїдати молочком!!!!


Наїлась!!!! 
Можна трішки відпочити і повалятись в мами на руках на подушці!!!


Пора міняти памперс!!! Золотий час, коли знімається памперс!


Можна і поговорити! Хотіла показати вам відео, але на жаль воно не загрузилось :( Ну нічого! Зате є фото!!!!
І тут до нас прийшла відвідати тітонька (хресна мого брата)  Ми трішки погралися!


Ми саме вчимося повзати, і нам вдається звестися на коліна, але зафіксувати це на фото нажаль не вдалося!
Втомилася! 
Трішки полежу!!! Потім мама пообідала! І прийшов час їсти Віталінці! Трохи покапризували, доїли молочком! І пішли збиратися на вулицю!Сьогодні, я вирішила занести фотографії на альбом роздрукувати, тому ми йшли гуляти в нашому ерго-рюкзачку!!! Ми готові! Ось так:


А ще куртка зверху! 


Ми вийшли десь біля 16.00, а на вулиці така чудова погода! Нарешті натяк на весну!!! Сонечко таке! Ось так малеча заглядає на погоду навкруги! Вже трохи сонна тут!


І через декілька хвилин засинає! Мама тим часом має змогу поговорити по телефону. Гуляючи на вулиці, єдина можливість спокійно поговорити з кимось по телефону! Зазвичай, це моя двоюрідна сестричка Ірина, або моя подруга Танюша, в обох є манюні!!!

Фотографії занесли, поспали, гарно прогулялися, та й повернулися додому десь о 17.00! Поїла Віталіна, ще трішки повалялася в мами на руках! Потім, мама попила чаю!
А це Віталінка так проводить час, поки мама п'є чай або їсть!


Почали гикати (це в нас часто буває), треба й собі попити чаю, а за одне ще побавитися з пляшечкою :)
 


До 19.00 ми гралися, трохи тут, трохи там!


В сім поїли, поміняли памперсик, і знову час нам спатки!
Поки Віталінка спала, я поговорила з татком, прийшли бабуся з дідусем, з ними трохи полялякали, повечеряли!
Малеча прокинулася в 21.00! Поїли яблучко! Час готуватися до ванни та масажу! Набираємо велику ванну води, робимо масажик, ось такий ( відео з Світ Мам). І плаваємо!!! Ось так!Після ванни їмо!!!!
Ще трохи граємось з бабусею та дідусем! Дивимось "Ревізор"! Проводимо діда з бабою спати!
Та й самі засинаємо!
В 12 годин наша дєтка спить в своєму ліжечку! Мама ще п'є чай, і, зазвичай, лягає спатки! А сьогодні додає цей допис!!!

Ось такий в нас вийшов день!
Солодких снів!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...