четвер, 18 квітня 2013 р.

Слінг з кільцями

Привіт усім!

Сьогодні похвастаюсь слінгом, який зшила сама!

На пошиття слінга мене надихнула моя двоюрідна сестричка Ірина та її маленький синочок Дмитрик! Якось ми з нею обговорювали, що використовувати слінг дуже зручно, але вони досить дорогі. В той момент в мене і з'явилася ідея пошити їй слінг! В ході розмови ми визначилися, що вона хоче саме слінг з кільцями!

Перш за все, я залізла куди? Правильно - в інтернет, щоб подивитись які вони є, які кращі та зручніші у використанні. Для мене стало відкриттям, що слінги з кільцями бувають різні: з подушкою, бортиками, карманами... Але завітавши на декілька форумів, та прочитавши відгуки мамочок, я дійшла висновку, що звичайний слінг, без всяких "додатків" є найзручнішим і для мами, і для малечі!

Ну з цим визначилась! Далі постало питання: яку ж тканину вибрати! Знову ж таки, інтернет - це магічна штука, яка має відповіді на всі запитання! На форумах та із декількох статей дізналася, що тканину треба вибирати натуральну (бавовна або льон) та тонку, але міцну! Тонку, щоб добре регулювалася у кільцях; натуральну, щоб не парила дитинці і мамі, ну і міцну, бо носиться в слінгу найдорожче - наші дітки! Важливо, щоб тканина не тягнулася вздовж чи поперек. Треба вибирати тканину діагонального плетіння! Тоді він буде триматися і правильно регулюватися!!!

Ось адреса форуму, на якому є відповіді на багато питань щодо слінгів, і щодо шиття, і носіння, і багато-багато іншого. Заходьте і читайте, я теж туди завітала!

З тканиною теж визначилась! І прийшла я до основного - кільця! Слінг же ш з кільцями!!! Так от, погугливши, я дізналася, що кільця для слінга мають бути в діаметрі 7-10 см, і товщиною від 0,5 см до 1 см! Якщо кільця вибирати в таких межах, слінг буде гарно регулюватись, і кільця будуть добре виконувати свою функцію - тримати нашу дєтку!!! Наступне питання: де ж взяти такі кільця? Не проблема, як виявилось! Можна замовити в Інтернеті, тобто в Інтернет-магазинах. Там є великий вибір кольорів, але як на мене кільця трохи дорогі (50-60 грн за пару)! Все ж я була готова замовити такі кільця, але перед тим як купляти, вирішила пройтися магазинами фурнітури, і мої зусилля увінчалися успіхом, і в однесенькому магазинчику, я все ж знайшла кільця! З кольорів були лише золотий, срібний та бронзовий, але ціна переконлива - 16 грн за пару!!!

Ну от, визначилися з видом, чи то з підвидом, слінга з кільцями, вибравши тканину, купивши кільця, я була готова шити слінг!!!!!

Першим етапом було вирізання тканини потрібних розмірів!!! Ще одна важлива деталь, слінг має бути суцільним (в довжину, та і поперек теж), не варто зшивати 2 куски до купи, хто зна, як воно буде служити!!! Ви ж не хочете, щоб слінг вам почав поротись посередині, а ви якраз несете в ньому дитину! Знову ж таки, це питання безпеки!!!!

Отже, а які ж потрібні розміри??? Вздовж слінг може бути від 180 см до 200 см (вибираєте на свій розсуд, або як вам зручніше), і 70-80 см в ширину! Це розміри слінга, але тканини треба вирізати більше, адже нам треба буде обшити краї слінга та вшити кільця! От наприклад, я вирізала 220 см тканини вздовж, та 80 см в ширину, а слінг в мене вийшов десь 200 см вздовж і 70 см завширшки!

Також, напишу про таку деталь як нитки, які використовувала для шиття слінга! Певно, багато хто знає, які треба використовувати, але оскільки я аматор у шитті, і просто люблю це діло, не знала. Мені треба була нитка досить тонка, але міцна, так от мені порадили нитки поліестерові #40!

Ну все вирізала тканину!
Наступний етап - обшити краї слінга! Я робила широкі краї - 3 см, мені здалося, що так тканина буде гарно лягати, і ніде не тиснути! Ніби так і є :)Ось на цьому сайті дають детальну інструкцію з малюнками як шити сліг з кільцями. Я використовували саме цю інструкцію! Окрім інструкції, там теж є рекомендації щодо вибору тканини, а також посилання на варіанти оформлення складок на плечі. Дуже корисна інформація!!!

Щодо складок на плечі, я просто прошила тканину від краю до краю трьома строчками, як і рекомендувалось! Я десь вичитала (мабуть там же ш), що такий варіант найкраще розприділяє вагу, і мамі нічого ніде не тисне! Ось такСлінг пошитий!!! Ура! Ось такий!
Тепер час його випробувати! Слінг з кільцями дуже функціональний, і дитину можна носити у декількох положеннях! Ось тут можна подивитись як носити слінг з кільцями у різних положеннях!

Я хотіла спробувати спочатку положення "колисочка", але наша Віталіна - дівчина з характером, і не захотіла лежати (тим більше нам тут вже було 4 місяці, і ми вже носилися у нашому ерго-рюкзачку, тому ось таке положення нам вже було звичне)


Далі ми у процесі одягання (з кількості фото може здатися, що слінг довго одягати, але це не так, просто наш татко нас багато нафоткав :) )

Дивимось на себе в дзеркалоГотово! 

Ну, і, звичайно, не могла не показати тих, хто користується слінгом - це моя сестричка та синочок Дмитрик!!!! Мої моделі!!!!
Правда класні!!! 

Дмитрик лояльніший, і показав два положення :)P. S. Бонусне посилання на сайт з інструкціями пошиття різних слінгів! Ось тут.

Немає коментарів:

Дописати коментар

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...