четвер, 7 листопада 2013 р.

Як ми святкували перший День народження!

Привіт усім!
Ось нам вже 1 Рік!!!
Цей рік пройшов дуже швидко! Не зважаючи на всі недоспані ночі, а їх було багато :) , і ще й досі є ...; на всі негаразди при народженні (вже й все забулося, і згадується тільки позитивно), і на все, що здавалося важким!!! 

Ось такою Віталінка була, коли народилася


І ось вона, наша квіточка в її перший День народження!!!


За цей рік у нас є багато досягнень! Ось основні з них:

В один рік Віталінка

- впевнено ходить
- має 8 зубчиків
- п'є з кружечки самостійно
- дуже любить показувати сороку-ворону
- говорить по телефону ;)
- пробує самостійно їсти ложечкою 
- дуже життєрадісна та цікава

Ось нарешті дійшли руки, і сьогодні я Вам розкажу і покажу як ми святкували наш перший День народження! 

За іронією долі, в нас вийшли досить святкові і навіть грандіозні два дні (майже як весілля :)))... Поясню чому за іронією долі: я завжди була проти великих днів народження для діток, ну до якогось певного віку мабуть. Думала, що ми відсвяткуємо спокійненько, в колі сім'ї, спечемо маленького тортика, для якого я спеціально формочку ведмедика і свічечку з циферкою 1 замовила (ми його і спекли, але я закрутилася і не сфоткала його, так ми його і з'їли гуртом :) )... Щось таке я собі думала! 

Але не так сталося як гадалося! І якось я сіла (десь за місяць до дня народження) і глянула, на який день припадає 12 жовтня, виявилося, що це субота, і тоді почалося...! Ми подумали, що оскільки субота, то можна запросити хресних (а в нас хресних 4), двоє з яких мають сім'ю, також ми запросили мого брата з дружиною і з Вікусею, і ще мого двоюрідного брата з дружиною та синочком (а як без них? Без них не цікаво)! Всі свої... І нарахували ми 12 чоловік разом з нами, плюс ще 3-є більших діток, і 2-є малих! З гостями ми визначились! 

Тепер перед нами постало запитання: де їх посадити? Спочатку думали кафе (проти якого я завжди до того була...не те, що навіть проти, але я не бачила чи доцільно, але в нашому варіанті виявилося навіть дуже доцільно), потім думали вдома, потім знов почали розглядати можливість кафе, поїхали в 2 місця, взнали що до чого, і поїхали думати! В нас було 2 варіанти кафе: просте, звичайне кафе, нічого особливого, але там смачно готують, і кафе з дитячим розважальним відділом, але ніхто не знав як там готують! Для мене був основним аргументом за це кафе - це розважальний міні-парк для дітей, а в нас їх було 5-теро, а з другого боку мама моя боялася, що всі дорослі гості будуть голодні... Але ми трохи подумали, і я вирішила, що якось буде з їжею, а дітям точно буде весело! І врешті-решт в передостанній день ми пішли і замовили "дитяче" кафе!!! Ура!

Також нам була радість, приїхав наш тато в четвер вночі, і ми були у повному складі!!! 
Деякі приготування в нас все ж таки були, бо дві сім'ї наших гостей приїхали з Тернополя та Підволочиська, і вони в нас ночували! Моя мама напридумувала ціле меню всяких вкусняшок, в четвер ми пекли тортики, в п'ятницю ми прибирали, дещо ще готували їсти, дещо докупили, ну робота кипіла! Але це була приємна робота, було відчуття свята!!!

Ну от і настав наш День народження! Оскільки ми святкували в кафе, то цей день був спокійним для нас, не було ніякої суєти, не треба було рано зриватися з ліжка! Класно!!! Ми з Віталіною встали десь в 10 годин, поснідали, помало, і почали помало збиратися: готувати одяг, фрукти, торти та соки, які ми мали взяти з собою! Десь біля першої години приїхали частина наших гостей, потім ще приїхав мій брат, ми всі дружненько зібралися і на 2 год. ми поїхали святкувати!!!! 

Як тільки ми приїхали, роздягнулися, поставили речі... Ми з дітками пішли до розважального центру... Там вони і пропали майже на цілий день!!! Прибігали поїсти, і то їх кликали, ну і звичайно попити і поїсти тортика! 

Ну все, трохи написала, але як то кажуть "краще побачити один раз, ніж почути сто разів". Тому прошу вашій увазі фото-звіт (ну, звичайно з деякими коментарями :))) )

Віталіна зовсім не розгубилася, і з першої хвилини почала досліджувати все навколо!
І так, звичайно, в нас був святковий одяг! Я була готова до того, що він довго не протримається на Віталінці, але вона була така зайнята і зацікавлена кімнатою, що їй навіть бант не мішав, який вона, зазвичай, довго не терпить! Спідничка і бант лише знімалися на час, коли Віталіна спала!


Вона любить з'їжджати з гірки :) Спідничка їй зовсім не стала на заваді :)

Оглядає володіння! Куди б то далі податися!!! :)


Хресна намалювалася :)


А це Віталіна пустилася у вільне плавання! Вверх по драбині і по лабіринтах, хресна за нею на всяк випадок!!!

Ура! Знову гірки!!!


Приземлилася! Які класні шарики!!!


В шариках було мабуть найцікавіше, їх можна і помняти, і покрутити в руках, і пообгризати, і пониряти в них (це їй, між іншим, дуже сподобалося)


Хресна теж записалася до діток :)

А це чужа дівчинка грається з Віталінкою!


Але Віталіна зовсім не проти! Вона дуже любить гратися з дітками!
Вікуся прийшла! 


Радість!!!Через деякий час біля нас було вже скупчення різних дітей!!! І всі товклися в цих шариках! Їм було весело!


А потім до нас прийшов Дмитрик! :) 
Награвшись на той момент (то не був останній раз проведений в шариках) з шариками ми пішли дивитись, що ж іще нам цікаво! Знайшли ось такі качалочки! 


Віталінка вибрала собі коня!Дмитрик катався на мотоциклі :)


А потім і собі перебравс я на коня! 


Віталіна - моя маленька геройка! Змогла собі і злазити з того коня самостійно і вилазити назад, і просто через нього посередині перелазити! Коротче весело їй було!А Дмитро знову змінив собі качалочку, і ось ця бджола йому найбільше сподобалася! Тут він затримався на деякий час!!!Поки дітки гралися та проводили весело час, дорослі теж не сумували! Ось майже всі гості (не вистачає двох хресних мам, які гралися з Віталіною в цей час)! А осі я тут! :)А це наші дітки гості! Їдять солоденьке! В них був собі окремий столик! Хресні!!!


І мама стала до фотографії!Ще заставила тата приєднатися до нас!


Ось такі ми в один рочок! :)


А це тортик зі свічечкою! Трохи не чітка фотка, бо коли подавали тортик, то виключали світло! Але Віталіна не була в захваті від свічки, тому їй залюбки допомогли задути свічечку Вікуся та Сашко!


Вже йшло діло до кінця! Ще поїли ми всі тортика та попили чайочку! Та й почали збиратися додому! Десь біля семи годин вечора ми вийшли з кафе і розділилися! Наші хресні пороз'їжджалися додому, частина поїхала додому (у тому числі я з Віталінкою) і частина гостей поїхали на каток, кататися на ковзанах!

Як я вже писала спочатку, в нас ночували наші гості з Тернополя, тому ми ще ввечері всі посиділи разом, поспілкувалися, поділилися враженнями та й полягали спатки! 

Ось таким вийшов наш сам день народження!

На другий день в нас святкування продовжилося, але вже вдома!!! До нас приїжджали Мішині батьки, а також приходили близькі дядько з тьотьою! 

А це ми вирішили пофотографуватися ще!!!

Ювілейний надувний шарик у вигляді одинички!!!Ще у нас був ось такий банер з різними фотографіями Віталінки за цей рік!!! Одиниця їй справді до вподоби!!! А це ми роздивляємось вчорашні подарунки! Тато витягує ляльку з упаковкиОсь вона лялька Оксаночка (до речі класна лялька, говорить та співає українською мовою, Віталіна її полюбила!!! І вже сама нажимає на пузіко, щоб ляля щось казала :))) )


А це вже Вікусіна лялька пішла в хід! Ну ось так ми відсвяткували наш перший День народження! Загалом було класно! Віталіні точно сподобалося, нашим маленьким гостям теж! Та і дорослі теж не сумували! Чого ж іще бажати! Тільки того, щоб наша доня була здоровенькою та щасливенькою, росла нам всім на радість! 


Немає коментарів:

Опублікувати коментар

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...